ВІДЕНЬ - ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ

WIEN - KHMEL'NICKIY

Рейс № R-1971_4072

надійний рейс Регулярність: 97%
Перевізник: KLR Bus

Початок подорожі:
18:00 ВІДЕНЬ:bp[at]
20:00 20:00 БРАТИСЛАВА:Parkovisko[sk]
81.0 km
21:50 22:00 БРНО:? autobusov? n?dra?[cz]
211.0 km
23:10 23:15 ОЛОМОУЦ:Автовокзал[cz]
290.0 km
00:35 00:40 ОСТРАВА:Ж/Д вокзал[cz]
383.0 km
00:53 00:55 ФРИДЕК-МИСТЕК:Stary autobusak[cz
406.0 km
01:20 01:25 ЦЕШИН:LotosSF342[pl]
409.0 km
01:45 01:50 БЕЛЬСЬКО-БЯЛА:зал бельсько-бяла[
412.0 km
02:10 02:15 КЕНТИ:АЗС "Mixpol"[pl]
430.0 km
02:25 02:30 АНДРИХУВ:АЗС "ВР"[pl]
433.0 km
02:40 02:45 ВАДОВИЦЕ:АЗС "MOYA"[pl]
436.0 km
02:50 02:50 ТИХИ:Tesco[pl]
456.0 km
03:00 03:10 КАТОВІЦЕ:stanowiska 10[pl]
475.0 km
03:50 03:50 КРАКІВ:Dworzec autobusowy[pl]
554.0 km
04:50 04:55 ТАРНУВ:Заправка Лотос[pl]
653.0 km
05:55 06:00 ЖЕШУВ:Парковка Wagabunda[pl]
752.0 km
06:50 07:00 ПЕРЕМИШЛЬ:а магазину tesco[pl]
843.0 km
11:45 11:45 ЛЬВІВ:Автостанція №8[ua]
934.0 km
12:30 13:00 ЛЬВІВ:зал "центральний ль[ua]
946.0 km
14:20 14:20 РОГАТИН:АЗС ОККО[ua] 1017.0 km 3000.00 ₴
14:40 14:40 БУРШТИН:АЗС ОККО[ua] 1034.0 km 3000.00 ₴
16:00 16:00 ІВАНО-ФРАНКІВСЬК:Автостанція №2[ 1074.0 km 3000.00 ₴
17:25 17:30 КОЛОМИЯ:АС[ua] 1137.0 km 3000.00 ₴
18:15 18:20 СНЯТИН:Австостанція[ua] 1179.0 km 3000.00 ₴
19:00 19:00 ЧЕРНІВЦІ:зал "центральний"[ua] 1214.0 km 3000.00 ₴
19:50 19:55 ХОТИН:Зупинка[ua] 1274.0 km 3000.00 ₴
20:25 20:35 КАМ?ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ:зал "кам'я 1303.0 km 3000.00 ₴
21:35 21:40 ДУНАЇВЦІ:Зупинка "Круг"[ua] 1336.0 km 3000.00 ₴
22:40 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ:зал «центральний №1
1401.0 km
Рекламно-інформаційний стікер/картка цього рейсу Станом на 11 серпня 2022 р. 04:29 згідно сервера "KLR Bus" 009281