ВІДЕНЬ - ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ

WIEN - KHMEL'NICKIY

Рейс № R-1971_5497

надійний рейс Регулярність: 99%
Перевізник: KLR Bus

Початок подорожі:
18:00 ВІДЕНЬ:АЗС "BP"[at]
19:30 19:30 БРАТИСЛАВА:Parkovisko[sk]
81.0 km
21:50 22:00 БРНО:? autobusov? n?dra?[cz]
211.0 km
23:10 23:15 ОЛОМОУЦ:Автовокзал[cz]
290.0 km
00:25 00:25 ОСТРАВА:Ж/Д вокзал[cz]
383.0 km
00:53 00:55 ФРИДЕК-МИСТЕК:Stary autobusak[cz
406.0 km
01:20 01:25 ЦЕШИН:LotosSF342[pl]
409.0 km
01:45 01:50 БЕЛЬСЬКО-БЯЛА:зал бельсько-бяла[
444.0 km
02:15 02:15 КАТОВІЦЕ:stanowiska 10[pl]
502.0 km
03:30 03:30 КРАКІВ:Airport im. Jana Paw?a II
572.0 km
04:50 04:55 ТАРНУВ:АЗС "LOTOS"[pl]
683.0 km
05:55 06:00 ЖЕШУВ:АВ[pl]
782.0 km
06:50 07:00 ПЕРЕМИШЛЬ:а магазину tesco[pl]
874.0 km
12:30 13:00 ЛЬВІВ:зал "центральний ль[ua]
968.0 km
14:00 14:05 СТРИЙ:Автостанція Стрий[ua] 1032.0 km 3612.00 ₴
14:15 14:15 БОЛЕХІВ:Атобусна зупинка[ua] 1057.0 km 3612.00 ₴
14:35 14:35 ДОЛИНА: біля магазину "коп[ua] 1071.0 km 3612.00 ₴
15:05 15:10 КАЛУШ:АЗС[ua] 1099.0 km 3612.00 ₴
15:30 15:30 ІВАНО-ФРАНКІВСЬК:Автостанція №2[ 1130.0 km 3612.00 ₴
17:25 17:30 КОЛОМИЯ:АС[ua] 1193.0 km 3612.00 ₴
17:55 18:00 СНЯТИН:Австостанція[ua] 1235.0 km 3612.00 ₴
18:50 19:00 ЧЕРНІВЦІ:зал "центральний"[ua] 1270.0 km 3612.00 ₴
19:50 19:55 ХОТИН:Зупинка[ua] 1330.0 km 3612.00 ₴
20:25 20:35 КАМ?ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ:зал "кам'я 1359.0 km 3612.00 ₴
21:35 21:40 ДУНАЇВЦІ:Зупинка "Круг"[ua] 1392.0 km 3612.00 ₴
22:40 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ:зал «центральний №1
1457.0 km
Рекламно-інформаційний стікер/картка цього рейсу Станом на 22 травня 2024 р. 18:45 згідно сервера "KLR Bus" 009281