ВІДЕНЬ - ХЕРСОН

WIEN - KHERSON

Рейс № R-1970_5477

надійний рейс Регулярність: 98%
Перевізник: KLR Bus

Початок подорожі:
18:00 ВІДЕНЬ:АЗС "BP"[at]
19:30 19:30 БРАТИСЛАВА:Parkovisko[sk]
81.0 km
21:50 22:00 БРНО:? autobusov? n?dra?[cz]
211.0 km
23:10 23:15 ОЛОМОУЦ:Автовокзал[cz]
290.0 km
00:25 00:25 ОСТРАВА:Ж/Д вокзал[cz]
383.0 km
00:53 00:55 ФРИДЕК-МИСТЕК:Stary autobusak[cz
406.0 km
01:20 01:25 ЦЕШИН:LotosSF342[pl]
409.0 km
01:45 01:50 БЕЛЬСЬКО-БЯЛА:зал бельсько-бяла[
444.0 km
02:15 02:15 КАТОВІЦЕ:stanowiska 10[pl]
502.0 km
03:30 03:30 КРАКІВ:Airport im. Jana Paw?a II
572.0 km
04:50 04:55 ТАРНУВ:АЗС "LOTOS"[pl]
683.0 km
05:55 06:00 ЖЕШУВ:АВ[pl]
782.0 km
06:50 07:00 ПЕРЕМИШЛЬ:а магазину tesco[pl]
874.0 km
12:30 13:00 ЛЬВІВ:зал "центральний ль[ua] 968.0 km 3400.00 ₴
14:00 14:00 ЗОЛОЧІВ:Кафе/Шиномонтаж[ua]
1028.0 km
15:40 15:45 ТЕРНОПІЛЬ:Автовокзал[ua] 1088.0 km 3612.00 ₴
18:20 18:50 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ:зал «центральний №1 1204.0 km 3612.00 ₴
20:15 20:20 ЛЕТИЧІВ:Летичів автостанція[ua]
1251.0 km
21:10 21:20 ВІННИЦЯ:Автовокзал "Центральний"
1322.0 km
21:35 21:40 НЕМИРІВ:магазин «АТБ»[ua]
1366.0 km
22:20 22:25 ГАЙСИН:ТРЦ «Європейський»[ua]
1421.0 km
23:15 23:25 УМАНЬ:Умань автовокзал[ua]
1486.0 km
03:20 03:30 ОДЕСА:дний автовокзал оде[ua]
1759.0 km
04:20 04:30 КОБЛЕВО:Автовокзал[ua]
1815.0 km
05:20 05:30 МИКОЛАЇВ:Миколаїв автовокзал[ua]
1897.0 km
07:00 ХЕРСОН:Автовокзал Херсон[ua]
1959.0 km
Рекламно-інформаційний стікер/картка цього рейсу Станом на 22 травня 2024 р. 18:45 згідно сервера "KLR Bus" 009281