ЛІБЕРЕЦЬ - ХАРКІВ

LYBERETS - KHARKIV

Рейс № R-1290_8525

надійний рейс Регулярність: 99%
Перевізник: KLR Bus

Початок подорожі:
15:00 ЛІБЕРЕЦ:Заправка BENZINA[cz]
15:30 15:30 ТУРНОВ:АЗС "KONTAKT"[cz]
25.0 km
16:00 16:00 МЛАДА БОЛЕСЛАВ:Заправка OMV[cz]
57.0 km
16:40 16:40 ЇЧИН:Lidl[cz]
92.0 km
17:45 17:45 ГРАДЕЦЬ КРАЛОВЕ:парковка Lidl[cz
139.0 km
18:20 18:20 ПАРДУБИЦЕ:біля магазину "Alza"[c
163.0 km
18:35 18:35 ХРУДІМ:магазин "Billa"[cz]
175.0 km
19:05 19:05 ВИСОКЕ МИТО:а benzina expres[cz]
207.0 km
19:25 19:25 ЛІТОМИШЛЬ:а супермаркет billa[cz
223.0 km
20:10 20:10 СВІТАВИ:заправка BENZINA[cz]
241.0 km
21:50 22:00 БРНО:? autobusov? n?dra?[cz]
310.0 km
23:10 23:15 ОЛОМОУЦ:Автовокзал[cz]
389.0 km
00:25 00:25 ОСТРАВА:Ж/Д вокзал[cz]
481.0 km
01:20 01:25 ЦЕШИН:LotosSF342[pl]
537.0 km
01:45 01:50 БЕЛЬСЬКО-БЯЛА:зал бельсько-бяла[
572.0 km
02:15 02:15 КАТОВІЦЕ:stanowiska[pl]
630.0 km
03:30 03:30 КРАКІВ:Airport im. Jana Paw?a II
700.0 km
04:50 04:55 ТАРНУВ:АЗС "LOTOS"[pl]
811.0 km
05:55 06:00 ЖЕШУВ:Аеропорт Ряшів[pl]
907.0 km
06:50 07:00 ПЕРЕМИШЛЬ: громадського транс[pl
997.0 km
12:30 13:00 ЛЬВІВ:зал "центральний ль[ua]
1115.0 km
14:35 14:35 БРОДИ:АЗС ОККО[ua] 1228.0 km 3177.00 ₴
15:55 16:00 ДУБНО:АЗС WOG[ua] 1231.0 km 3177.00 ₴
17:10 17:20 РІВНЕ:Автовокзал "Рівне №1"[ua] 1277.0 km 3177.00 ₴
18:30 18:30 ЗВЯГЕЛЬ (НОВОГРАД ВОЛИНСЬКИЙ):g" 1373.0 km 3706.00 ₴
20:00 20:10 ЖИТОМИР:Автовокзал "Житомир"[ua] 1376.0 km 3706.00 ₴
21:40 21:55 КИЇВ:АС-ЗЛВ[ua] 1516.0 km 3883.00 ₴
22:30 22:30 КИЇВ:зал "київський цент[ua]
1963.0 km
01:10 01:20 ПИРЯТИН:Автостанція "Пирятин-1"[
2117.0 km
02:50 02:50 ЛУБНИ:АЗС "Автотранс"[ua]
2186.0 km
03:15 03:15 ХОРОЛ:АЗС "Glusco"[ua]
2243.0 km
04:00 04:15 ПОЛТАВА:Автовокзал "Полтава"[ua]
2343.0 km
04:50 04:50 ЧУТОВО:АЗС "Укрнафта"[ua]
2397.0 km
05:20 05:20 ВАЛКИ:АЗС "Marshal"[ua]
2432.0 km
06:20 06:30 ХАРКІВ:АС[ua]
2486.0 km
06:50 ХАРКІВ:Автовокзал "Харків №1"[ua
2489.0 km
Рекламно-інформаційний стікер/картка цього рейсу Станом на 24 липня 2024 р. 18:44 згідно сервера "KLR Bus" 009281