ВІДЕНЬ - ХАРКІВ

WIEN - KHARKIV

Рейс № R-1188_6849

надійний рейс Регулярність: 97%
Перевізник: KLR Bus

Початок подорожі:
18:00 ВІДЕНЬ:АЗС "BP"[at]
19:30 19:30 БРАТИСЛАВА:Parkovisko[sk]
81.0 km
21:50 22:00 БРНО:? autobusov? n?dra?[cz]
211.0 km
23:10 23:15 ОЛОМОУЦ:Автовокзал[cz]
290.0 km
00:25 00:25 ОСТРАВА:Ж/Д вокзал[cz]
383.0 km
01:20 01:25 ЦЕШИН:LotosSF342[pl]
439.0 km
01:45 01:50 БЕЛЬСЬКО-БЯЛА:зал бельсько-бяла[
473.0 km
02:15 02:15 КАТОВІЦЕ:stanowiska 10[pl]
532.0 km
03:30 03:30 КРАКІВ:Airport im. Jana Paw?a II
601.0 km
04:50 04:55 ТАРНУВ:АЗС "LOTOS"[pl]
713.0 km
05:55 06:00 ЖЕШУВ:АВ[pl]
812.0 km
06:50 07:00 ПЕРЕМИШЛЬ:а магазину tesco[pl]
903.0 km
13:00 13:00 ЛЬВІВ:зал "центральний ль[ua]
998.0 km
14:35 14:35 БРОДИ:АЗС ОККО[ua]
1111.0 km
15:55 16:00 ДУБНО:АЗС WOG[ua]
1114.0 km
17:10 17:20 РІВНЕ:Автовокзал "Рівне №1"[ua]
1160.0 km
20:00 20:10 ЖИТОМИР:Автовокзал "Житомир"[ua]
1347.0 km
21:30 21:40 КИЇВ:АС-ЗЛВ[ua] 1487.0 km 3672.00 ₴
01:00 01:05 ПИРЯТИН:Автостанція "Пирятин-1"[ 1646.0 km 5184.00 ₴
01:55 02:00 ЛУБНИ:АЗС "Автотранс"[ua] 1714.0 km 5184.00 ₴
02:40 02:45 ХОРОЛ:АЗС "Glusco"[ua] 1771.0 km 5184.00 ₴
05:20 05:30 ПОЛТАВА:Автовокзал "Полтава"[ua] 1872.0 km 5184.00 ₴
06:15 06:20 ЧУТОВО:АЗС "Укрнафта"[ua] 1926.0 km 6048.00 ₴
06:40 06:45 ВАЛКИ:АЗС "Marshal"[ua] 1961.0 km 6048.00 ₴
07:30 ХАРКІВ:АС[ua] 2014.0 km 6048.00 ₴
Рекламно-інформаційний стікер/картка цього рейсу Станом на 20 червня 2024 р. 00:46 згідно сервера "KLR Bus" 009281