БРЮГГЕ - ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ

BRIUHHE - KHMEL'NICKIY

Рейс № T-2306283

надійний рейс Регулярність: 98%

02:00 БРЮГЕ:Станція[be]
02:40 02:40 ГЕНТ:ALDI[be]
51.0 km
03:15 03:15 АНТВЕРПЕН:McDonald's[be]
116.0 km
04:00 04:00 БРЮССЕЛЬ:Brussel Noordstation[be
164.0 km
04:35 04:35 ЛЕВЕН:Asoil[be]
196.0 km
04:50 04:50 ХАССЕЛТ:Hasselt[be]
250.0 km
05:00 05:00 ГЕНК:Genk[be]
265.0 km
05:20 05:20 МААСТРІХТ:Станція[be]
293.0 km
05:45 05:45 ААХЕН:Aachen Bus Depot[de]
332.0 km
06:30 07:00 БОНН:Campus[de]
426.0 km
07:40 07:50 КЕЛЬН:Terminal 2[de]
429.0 km
08:45 08:55 ДЮСЕЛЬДОРФ:ZOB[de]
432.0 km
09:35 09:45 ЕССЕН:ZOB[de]
466.0 km
10:40 10:50 ДОРТМУНД:ZOB[de]
504.0 km
12:20 12:25 БІЛЕФЕЛЬД:ZOB[de]
615.0 km
13:55 14:05 ГАННОВЕР:ZOB[de]
735.0 km
15:30 15:30 МАГДЕБУРГ:TotalEnergies Autohof[
877.0 km
18:00 18:15 БЕРЛІН:ZOB[de]
1033.0 km
19:25 19:30 СЛУБИЦЕ:Petrol Station ORLEN[pl]
1138.0 km
20:25 20:30 СВЕБОДЗІН:Petrol Station ORLEN[p
1141.0 km
20:55 21:00 ЗЕЛЕНА ГУРА:Petrol Station ORLEN
1144.0 km
21:50 22:00 ЛЕГНІЦА:Petrol Station ORLEN[pl]
1251.0 km
22:50 23:10 ВРОЦЛАВ:Dworzec autobusowy[pl]
1334.0 km
12:30 13:00 ЛЬВІВ:зал "центральний ль[ua]
1934.0 km
14:20 14:20 РОГАТИН:АЗС ОККО[ua]
2006.0 km
14:40 14:40 БУРШТИН:АЗС ОККО[ua]
2023.0 km
16:00 16:00 ІВАНО-ФРАНКІВСЬК:Автостанція №2[
2063.0 km
17:25 17:30 КОЛОМИЯ:АС[ua]
2125.0 km
18:15 18:20 СНЯТИН:Австостанція[ua]
2167.0 km
19:00 19:00 ЧЕРНІВЦІ:зал "центральний"[ua]
2203.0 km
19:50 19:55 ХОТИН:Зупинка[ua]
2263.0 km
20:25 20:35 КАМ?ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ:зал "кам'я
2292.0 km
21:35 21:40 ДУНАЇВЦІ:Зупинка "Круг"[ua]
2325.0 km
22:40 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ:зал «центральний №1
2390.0 km
Рекламно-інформаційний стікер/картка цього рейсу Станом на 01 жовтня 2022 р. 00:29 згідно сервера "KLR Bus" 009281