КАРЛСРУЕ:Parking[de] - ЧЕРКАСИ

KARLSRUE:Parking[de] - CHERKASY

Рейс № R-2138_4316

надійний рейс Регулярність: 97%

09:00 КАРЛСРУЕ:Parking[de]
10:10 10:10 ШТУТТГАРТ:SAB[de]
76.0 km
11:30 11:30 УЛЬМ:Central Bus Station[de]
157.0 km
12:40 12:40 АУГСБУРГ:Parking[de]
236.0 km
13:50 13:50 МЮНХЕН:Parking Fr?ttmaning[de]
317.0 km
15:00 15:00 ІНГОЛЬШТАДТ:ergies tankstelle[de
398.0 km
16:20 16:20 РЕГЕНСБУРГ:urg hauptbahnhof[de]
475.0 km
17:10 17:10 НЮРНБЕРГ:ZOB[de]
586.0 km
18:35 18:40 БАЙРОЙТ:G11[de]
674.0 km
19:15 19:20 ХОФ:Зупинка[de]
730.0 km
20:15 20:20 ЦВІКАУ:Hauptbahnhof[de]
801.0 km
21:20 21:20 ХЕМНІЦ:Agip Service Station[de]
845.0 km
22:15 22:15 ДРЕЗДЕН:Busparkplatz[de]
918.0 km
23:15 23:15 БАУЦЕН:Parkplatz[de]
983.0 km
23:55 23:55 ГЕРЛІЦ:G?rlitz bus station[de]
1032.0 km
12:30 12:30 ЛЬВІВ:зал "центральний ль[ua]
1782.0 km
16:05 16:15 ТЕРНОПІЛЬ:Автовокзал[ua]
1916.0 km
18:30 18:50 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ:зал «центральний №1
2032.0 km
20:15 20:20 ЛЕТИЧІВ:Летичів автостанція[ua]
2079.0 km 4800.00 ₴
21:10 21:20 ВІННИЦЯ:Автовокзал "Центральний"
2149.0 km 4800.00 ₴
21:35 21:40 НЕМИРІВ:магазин «АТБ»[ua]
2193.0 km
22:20 22:25 ГАЙСИН:ТРЦ «Європейський»[ua]
2248.0 km
23:15 23:25 УМАНЬ:Умань автовокзал[ua]
2314.0 km 6000.00 ₴
01:10 01:15 ТАЛЬНЕ:АС [ua]
2358.0 km 6000.00 ₴
02:00 02:05 ЗВЕНИГОРОДКА:АС[ua]
2392.0 km 6000.00 ₴
02:00 02:05 ШПОЛА:АС[ua]
2428.0 km 6000.00 ₴
04:00 04:05 СМІЛА:АС[ua]
2476.0 km 6000.00 ₴
05:00 ЧЕРКАСИ:АС №2[ua]
2506.0 km 6000.00 ₴
Рекламно-інформаційний стікер/картка цього рейсу Станом на 01 лютого 2023 р. 20:29 згідно сервера "KLR Bus" 009281