КАРЛСРУЕ - ЗАПОРІЖЖЯ

KARLSRUE - ZAPORОZHIA

Рейс № R-2135_4311

надійний рейс Регулярність: 99%
Перевізник: KLR Bus

Початок подорожі:
09:00 КАРЛСРУЕ:Parking[de]
10:10 10:10 ШТУТТГАРТ:SAB[de]
76.0 km
11:30 11:30 УЛЬМ:Central Bus Station[de]
157.0 km
12:40 12:40 АУГСБУРГ:Parking[de]
236.0 km
13:50 13:50 МЮНХЕН:Паркплатц Фреттманнинг[de
317.0 km
15:00 15:00 ІНГОЛЬШТАДТ:ergies tankstelle[de
398.0 km
16:20 16:20 РЕГЕНСБУРГ:urg hauptbahnhof[de]
475.0 km
18:20 18:20 НЮРНБЕРГ:ZOB[de]
586.0 km
19:20 19:20 БАЙРОЙТ:G11[de]
674.0 km
20:00 20:00 ХОФ:Зупинка[de]
730.0 km
20:50 20:50 ЦВІКАУ:HEM Tankstelle[de]
801.0 km
21:20 21:20 ХЕМНІЦ:Agip Service Station[de]
845.0 km
22:15 22:15 ДРЕЗДЕН:Busparkplatz[de]
918.0 km
23:15 23:15 БАУЦЕН:Parkplatz[de]
983.0 km
23:55 23:55 ГЕРЛІЦ:TOTAL Petrol Station[de]
1032.0 km
12:30 12:30 ЛЬВІВ:зал "центральний ль[ua]
1782.0 km
16:05 16:15 ТЕРНОПІЛЬ:Автовокзал[ua]
1916.0 km
18:30 18:50 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ:зал «центральний №1
2032.0 km
20:40 20:50 ВІННИЦЯ:Автовокзал "Центральный"
2149.0 km
23:15 23:25 УМАНЬ:Умань автовокзал[ua]
2311.0 km
00:40 00:40 НОВОАРХАНГЕЛЬСЬК:ANP[ua] 2366.0 km 6000.00 ₴
02:20 02:30 КРОПИВНИЦЬКИЙ:АС[ua] 2369.0 km 6000.00 ₴
05:30 05:30 КРИВИЙ РІГ:АС №1[ua] 2489.0 km 6000.00 ₴
07:30 07:40 ДНІПРО:ЦАВ[ua] 2635.0 km 6000.00 ₴
09:20 ЗАПОРІЖЖЯ:АС №1[ua]
2720.0 km
Рекламно-інформаційний стікер/картка цього рейсу Станом на 01 жовтня 2022 р. 00:29 згідно сервера "KLR Bus" 009281