КАРЛСРУЕ - ХАРКІВ

KARLSRUE - KHARKIV

Рейс № R-2134_4312

надійний рейс Регулярність: 99%
Перевізник: KLR Bus

Початок подорожі:
09:00 КАРЛСРУЕ:Parking[de]
10:10 10:10 ШТУТТГАРТ:SAB[de]
76.0 km
11:30 11:30 УЛЬМ:Central Bus Station[de]
157.0 km
12:40 12:40 АУГСБУРГ:Parking[de]
236.0 km
13:50 13:50 МЮНХЕН:Паркплатц Фреттманнинг[de
317.0 km
15:00 15:00 ІНГОЛЬШТАДТ:ergies tankstelle[de
398.0 km
16:20 16:20 РЕГЕНСБУРГ:urg hauptbahnhof[de]
475.0 km
18:20 18:20 НЮРНБЕРГ:ZOB[de]
586.0 km
19:20 19:20 БАЙРОЙТ:G11[de]
674.0 km
20:00 20:00 ХОФ:Зупинка[de]
730.0 km
20:50 20:50 ЦВІКАУ:HEM Tankstelle[de]
801.0 km
21:20 21:20 ХЕМНІЦ:Agip Service Station[de]
845.0 km
22:15 22:15 ДРЕЗДЕН:Busparkplatz[de]
918.0 km
23:15 23:15 БАУЦЕН:Parkplatz[de]
983.0 km
23:55 23:55 ГЕРЛІЦ:TOTAL Petrol Station[de]
1032.0 km
12:30 13:00 ЛЬВІВ:зал "центральний ль[ua]
1782.0 km
15:55 16:00 ДУБНО:АЗС WOG [ua] 1948.0 km 4800.00 ₴
17:10 17:20 РІВНЕ:Автовокзал "Рівне №1"[ua] 1993.0 km 4800.00 ₴
18:30 18:30 НОВОГРАД ВОЛИНСЬКИЙ:АЗС "WOG"[ua 1996.0 km 4800.00 ₴
20:00 20:10 ЖИТОМИР:Автовокзал "Житомир"[ua] 1999.0 km 4800.00 ₴
21:40 21:55 КИЇВ:АС-ЗЛВ[ua] 2139.0 km 4800.00 ₴
22:30 22:30 КИЇВ:зал "київський цент[ua]
2142.0 km
01:10 01:20 ПИРЯТИН:Автостанція "Пирятин-1"[
2297.0 km
02:50 02:50 ЛУБНИ:АЗС "Автотранс"[ua]
2365.0 km
03:15 03:15 ХОРОЛ:АЗС "Glusco"[ua]
2422.0 km
04:00 04:15 ПОЛТАВА:Автовокзал "Полтава"[ua]
2522.0 km
04:50 04:50 ЧУТОВО:АЗС "Укрнафта"[ua]
2577.0 km
05:20 05:20 ВАЛКИ:АЗС "Marshal"[ua]
2611.0 km
06:20 06:30 ХАРКІВ:АС [ua]
2665.0 km
06:50 ХАРКІВ:Автовокзал "Харків №1"[ua
2668.0 km
Рекламно-інформаційний стікер/картка цього рейсу Станом на 01 жовтня 2022 р. 00:29 згідно сервера "KLR Bus" 009281