КАРЛСРУЕ - ХАРКІВ

KARLSRUE - KHARKIV

Рейс № R-2134_4312

надійний рейс Регулярність: 99%

09:00 КАРЛСРУЕ:Parking[de]
10:10 10:10 ШТУТТГАРТ:SAB[de]
76.0 km
11:30 11:30 УЛЬМ:Central Bus Station[de]
157.0 km
12:40 12:40 АУГСБУРГ:Parking[de]
236.0 km
13:50 13:50 МЮНХЕН:Parking Fr?ttmaning[de]
317.0 km
15:00 15:00 ІНГОЛЬШТАДТ:ergies tankstelle[de
398.0 km
16:20 16:20 РЕГЕНСБУРГ:urg hauptbahnhof[de]
475.0 km
17:10 17:10 НЮРНБЕРГ:ZOB[de]
586.0 km
18:35 18:40 БАЙРОЙТ:G11[de]
674.0 km
19:15 19:20 ХОФ:Зупинка[de]
730.0 km
20:15 20:20 ЦВІКАУ:Hauptbahnhof[de]
801.0 km
21:20 21:20 ХЕМНІЦ:Agip Service Station[de]
845.0 km
22:15 22:15 ДРЕЗДЕН:Busparkplatz[de]
918.0 km
23:15 23:15 БАУЦЕН:Parkplatz[de]
983.0 km
23:55 23:55 ГЕРЛІЦ:G?rlitz bus station[de]
1032.0 km
12:30 13:00 ЛЬВІВ:зал "центральний ль[ua]
1782.0 km
14:35 14:35 БРОДИ:АЗС UPG[ua]
1895.0 km 4800.00 ₴
15:55 16:00 ДУБНО:АЗС WOG [ua]
1959.0 km 4800.00 ₴
17:10 17:20 РІВНЕ:Автовокзал "Рівне №1"[ua]
2005.0 km 4800.00 ₴
18:30 18:30 НОВОГРАД ВОЛИНСЬКИЙ:АЗС "WOG"[ua
2008.0 km 4800.00 ₴
20:00 20:10 ЖИТОМИР:Автовокзал "Житомир"[ua]
2011.0 km 4800.00 ₴
21:40 21:55 КИЇВ:АС-ЗЛВ[ua]
2151.0 km 4800.00 ₴
22:30 22:30 КИЇВ:зал "київський цент[ua]
2154.0 km
01:10 01:20 ПИРЯТИН:Автостанція "Пирятин-1"[
2308.0 km
02:50 02:50 ЛУБНИ:АЗС "Автотранс"[ua]
2377.0 km
03:15 03:15 ХОРОЛ:АЗС "Glusco"[ua]
2433.0 km
04:00 04:15 ПОЛТАВА:Автовокзал "Полтава"[ua]
2534.0 km
04:50 04:50 ЧУТОВО:АЗС "Укрнафта"[ua]
2588.0 km
05:20 05:20 ВАЛКИ:АЗС "Marshal"[ua]
2623.0 km
06:20 06:30 ХАРКІВ:АС [ua]
2677.0 km
06:50 ХАРКІВ:Автовокзал "Харків №1"[ua
2680.0 km
Рекламно-інформаційний стікер/картка цього рейсу Станом на 01 лютого 2023 р. 18:29 згідно сервера "KLR Bus" 009281