ВІДЕНЬ - ЧЕРКАСИ

WIEN - CHERKASY

Рейс № R-1988_4071

надійний рейс Регулярність: 99%
Перевізник: KLR Bus

Початок подорожі:
18:00 ВІДЕНЬ:bp[at]
20:00 20:00 БРАТИСЛАВА:Parkovisko[sk]
81.0 km
21:50 22:00 БРНО:? autobusov? n?dra?[cz]
211.0 km
23:10 23:15 ОЛОМОУЦ:Автовокзал[cz]
290.0 km
00:35 00:40 ОСТРАВА:Ж/Д вокзал[cz]
383.0 km
00:53 00:55 ФРИДЕК-МИСТЕК:Stary autobusak[cz
406.0 km
01:20 01:25 ЦЕШИН:LotosSF342[pl]
409.0 km
01:45 01:50 БЕЛЬСЬКО-БЯЛА:зал бельсько-бяла[
412.0 km
02:10 02:15 КЕНТИ:АЗС "Mixpol"[pl]
430.0 km
02:25 02:30 АНДРИХУВ:АЗС "ВР"[pl]
433.0 km
02:40 02:45 ВАДОВИЦЕ:АЗС "MOYA"[pl]
436.0 km
02:50 02:50 ТИХИ:Tesco[pl]
456.0 km
03:00 03:10 КАТОВІЦЕ:stanowiska 10[pl]
475.0 km
03:50 03:50 КРАКІВ:Dworzec autobusowy[pl]
554.0 km
04:50 04:55 ТАРНУВ:Заправка Лотос[pl]
653.0 km
05:55 06:00 ЖЕШУВ:Парковка Wagabunda[pl]
752.0 km
06:50 07:00 ПЕРЕМИШЛЬ:а магазину tesco[pl]
843.0 km
11:45 11:45 ЛЬВІВ:Автостанція №8[ua]
934.0 km
12:30 13:00 ЛЬВІВ:зал "центральний ль[ua]
946.0 km
15:10 15:15 ЗОЛОЧІВ:Кафе/Шиномонтаж[ua]
1006.0 km
16:05 16:15 ТЕРНОПІЛЬ:Автовокзал[ua]
1066.0 km
18:30 18:50 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ:зал «центральний №1
1182.0 km
20:15 20:20 ЛЕТИЧІВ:Летичів автостанція[ua] 1229.0 km 3400.00 ₴
21:10 21:20 ВІННИЦЯ:Автовокзал "Центральный" 1299.0 km 3400.00 ₴
21:35 21:40 НЕМИРІВ:магазин «АТБ»[ua]
1343.0 km
22:20 22:25 ГАЙСИН:ТРЦ «Європейський»[ua]
1398.0 km
23:15 23:25 УМАНЬ:Умань автовокзал[ua] 1464.0 km 4400.00 ₴
01:10 01:15 ТАЛЬНЕ:АС [ua] 1508.0 km 4400.00 ₴
02:00 02:05 ЗВЕНИГОРОДКА:АС[ua] 1542.0 km 4400.00 ₴
03:00 03:05 ШПОЛА:АЗС Укрнафта[ua] 1578.0 km 4400.00 ₴
04:00 04:05 СМІЛА:АС[ua] 1626.0 km 4400.00 ₴
05:00 ЧЕРКАСИ:АС №2[ua] 1656.0 km 4400.00 ₴
Рекламно-інформаційний стікер/картка цього рейсу Станом на 01 жовтня 2022 р. 00:29 згідно сервера "KLR Bus" 009281