ВІДЕНЬ - ХАРКІВ

WIEN - KHARKIV

Рейс № R-1972_4069

надійний рейс Регулярність: 98%
Перевізник: KLR Bus

Початок подорожі:
18:00 ВІДЕНЬ:bp[at]
20:00 20:00 БРАТИСЛАВА:Parkovisko[sk]
81.0 km
21:50 22:00 БРНО:? autobusov? n?dra?[cz]
211.0 km
23:10 23:15 ОЛОМОУЦ:Автовокзал[cz]
290.0 km
00:35 00:40 ОСТРАВА:Ж/Д вокзал[cz]
383.0 km
00:53 00:55 ФРИДЕК-МИСТЕК:Stary autobusak[cz
406.0 km
01:20 01:25 ЦЕШИН:LotosSF342[pl]
409.0 km
01:45 01:50 БЕЛЬСЬКО-БЯЛА:зал бельсько-бяла[
412.0 km
02:10 02:15 КЕНТИ:АЗС "Mixpol"[pl]
430.0 km
02:25 02:30 АНДРИХУВ:АЗС "ВР"[pl]
433.0 km
02:40 02:45 ВАДОВИЦЕ:АЗС "MOYA"[pl]
436.0 km
02:50 02:50 ТИХИ:Tesco[pl]
456.0 km
03:00 03:10 КАТОВІЦЕ:stanowiska 10[pl]
475.0 km
03:50 03:50 КРАКІВ:Dworzec autobusowy[pl]
554.0 km
04:50 04:55 ТАРНУВ:Заправка Лотос[pl]
653.0 km
05:55 06:00 ЖЕШУВ:Парковка Wagabunda[pl]
752.0 km
06:50 07:00 ПЕРЕМИШЛЬ:а магазину tesco[pl]
843.0 km
11:45 11:45 ЛЬВІВ:Автостанція №8[ua]
934.0 km
12:30 13:00 ЛЬВІВ:зал "центральний ль[ua]
946.0 km
15:55 16:00 ДУБНО:АЗС WOG [ua] 1111.0 km 3000.00 ₴
17:10 17:20 РІВНЕ:Автовокзал "Рівне №1"[ua] 1157.0 km 3000.00 ₴
18:30 18:30 НОВОГРАД ВОЛИНСЬКИЙ:АЗС "WOG"[ua 1160.0 km 3000.00 ₴
20:00 20:10 ЖИТОМИР:Автовокзал "Житомир"[ua] 1163.0 km 3000.00 ₴
21:40 21:55 КИЇВ:АС-ЗЛВ[ua] 1302.0 km 3000.00 ₴
22:30 22:30 КИЇВ:зал "київський цент[ua]
1305.0 km
01:10 01:20 ПИРЯТИН:Автостанція "Пирятин-1"[
1460.0 km
02:50 02:50 ЛУБНИ:АЗС "Автотранс"[ua]
1528.0 km
03:15 03:15 ХОРОЛ:АЗС "Glusco"[ua]
1585.0 km
04:00 04:15 ПОЛТАВА:Автовокзал "Полтава"[ua]
1686.0 km
04:50 04:50 ЧУТОВО:АЗС "Укрнафта"[ua]
1740.0 km
05:20 05:20 ВАЛКИ:АЗС "Marshal"[ua]
1775.0 km
06:20 06:30 ХАРКІВ:АС [ua]
1828.0 km
06:50 ХАРКІВ:Автовокзал "Харків №1"[ua
1831.0 km
Рекламно-інформаційний стікер/картка цього рейсу Станом на 01 жовтня 2022 р. 00:29 згідно сервера "KLR Bus" 009281