ВІДЕНЬ - ХЕРСОН

WIEN - KHERSON

Рейс № R-1970_4070

надійний рейс Регулярність: 97%
Перевізник: KLR Bus

Початок подорожі:
18:00 ВІДЕНЬ:bp[at]
20:00 20:00 БРАТИСЛАВА:Parkovisko[sk]
81.0 km
21:50 22:00 БРНО:? autobusov? n?dra?[cz]
211.0 km
23:10 23:15 ОЛОМОУЦ:Автовокзал[cz]
290.0 km
00:35 00:40 ОСТРАВА:Ж/Д вокзал[cz]
383.0 km
00:53 00:55 ФРИДЕК-МИСТЕК:Stary autobusak[cz
406.0 km
01:20 01:25 ЦЕШИН:LotosSF342[pl]
409.0 km
01:45 01:50 БЕЛЬСЬКО-БЯЛА:зал бельсько-бяла[
412.0 km
02:10 02:15 КЕНТИ:АЗС "Mixpol"[pl]
430.0 km
02:25 02:30 АНДРИХУВ:АЗС "ВР"[pl]
433.0 km
02:40 02:45 ВАДОВИЦЕ:АЗС "MOYA"[pl]
436.0 km
02:50 02:50 ТИХИ:Tesco[pl]
456.0 km
03:00 03:10 КАТОВІЦЕ:stanowiska 10[pl]
475.0 km
03:50 03:50 КРАКІВ:Dworzec autobusowy[pl]
554.0 km
04:50 04:55 ТАРНУВ:Заправка Лотос[pl]
653.0 km
05:55 06:00 ЖЕШУВ:Парковка Wagabunda[pl]
752.0 km
06:50 07:00 ПЕРЕМИШЛЬ:а магазину tesco[pl]
843.0 km
11:45 11:45 ЛЬВІВ:Автостанція №8[ua]
934.0 km
12:30 13:00 ЛЬВІВ:зал "центральний ль[ua] 946.0 km 2800.00 ₴
15:10 15:15 ЗОЛОЧІВ:Кафе/Шиномонтаж[ua]
1006.0 km
16:05 16:15 ТЕРНОПІЛЬ:Автовокзал[ua] 1066.0 km 3000.00 ₴
18:20 18:50 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ:зал «центральний №1 1182.0 km 3000.00 ₴
20:15 20:20 ЛЕТИЧІВ:Летичів автостанція[ua]
1229.0 km
21:10 21:20 ВІННИЦЯ:Автовокзал "Центральный"
1299.0 km
21:35 21:40 НЕМИРІВ:магазин «АТБ»[ua]
1343.0 km
22:20 22:25 ГАЙСИН:ТРЦ «Європейський»[ua]
1398.0 km
23:15 23:25 УМАНЬ:Умань автовокзал[ua]
1464.0 km
03:20 03:30 ОДЕСА:дний автовокзал оде[ua]
1736.0 km
04:20 04:30 КОБЛЕВО:Автовокзал[ua]
1793.0 km
05:20 05:30 МИКОЛАЇВ:Миколаїв автовокзал[ua]
1874.0 km
07:00 ХЕРСОН:Автовокзал Херсон[ua]
1936.0 km
Рекламно-інформаційний стікер/картка цього рейсу Станом на 01 жовтня 2022 р. 00:29 згідно сервера "KLR Bus" 009281