ОЛЬДЕНБУРГ - ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ

OL'DENBURH - KHMEL'NICKIY

Рейс № R-1887_4131

надійний рейс Регулярність: 97%
Перевізник: KLR Bus

Початок подорожі:
08:10 ОЛЬДЕНБУРГ:Bahnhof S?d[de]
09:00 09:10 БРЕМЕН:Parking[de]
52.0 km
11:00 11:00 ГАМБУРГ:Parkplatz Steintorplatz[
171.0 km
13:00 13:00 ЛЮБЕК:Behindertenparkplatz[de]
235.0 km
13:30 13:30 ШВЕРИН:tz "am hauptbahnhof[de]
315.0 km
14:10 14:10 ВІСМАР:Parkplatz Bahnhof[de]
359.0 km
15:10 15:10 РОСТОК:Rostock Hbf[de]
416.0 km
18:00 18:15 БЕРЛІН:ZOB[de]
658.0 km
19:25 19:30 СЛУБИЦЕ:Petrol Station ORLEN[pl]
763.0 km
20:25 20:30 СВЕБОДЗІН:Petrol Station ORLEN[p
766.0 km
20:55 21:00 ЗЕЛЕНА ГУРА:Petrol Station ORLEN
769.0 km
21:50 22:00 ЛЕГНІЦА:Petrol Station ORLEN[pl]
876.0 km
22:50 23:10 ВРОЦЛАВ:Dworzec autobusowy[pl]
958.0 km
12:30 13:00 ЛЬВІВ:зал "центральний ль[ua]
1559.0 km
14:20 14:20 РОГАТИН:АЗС ОККО[ua] 1630.0 km 4560.00 ₴
14:40 14:40 БУРШТИН:АЗС ОККО[ua] 1647.0 km 4560.00 ₴
16:00 16:00 ІВАНО-ФРАНКІВСЬК:Автостанція №2[ 1687.0 km 4560.00 ₴
17:25 17:30 КОЛОМИЯ:АС[ua] 1750.0 km 4560.00 ₴
18:15 18:20 СНЯТИН:Австостанція[ua] 1792.0 km 4560.00 ₴
19:00 19:00 ЧЕРНІВЦІ:зал "центральний"[ua] 1827.0 km 4560.00 ₴
19:50 19:55 ХОТИН:Зупинка[ua] 1887.0 km 4560.00 ₴
20:25 20:35 КАМ?ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ:зал "кам'я 1916.0 km 4560.00 ₴
21:35 21:40 ДУНАЇВЦІ:Зупинка "Круг"[ua] 1949.0 km 4560.00 ₴
22:40 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ:зал «центральний №1
2014.0 km
Рекламно-інформаційний стікер/картка цього рейсу Станом на 05 липня 2022 р. 00:29 згідно сервера "KLR Bus" 009281