PL'ZEN' - CHERKASSY

ПЛЗЕНЬ:nadrazi [cz] - ЧЕРКАСИ:АС №2[ua]

Route № R-1019_1385

reliable route Regularity: 99%

17:00 PLZEN:nadrazi [cz]
17:10 17:15 ROKYTsANY:Zapravka Shell[cz]
20.0 km
18:30 19:00 PRAHA:Florenc[cz]
104.0 km
19:55 20:20 YiHLAVA:Zupynka[cz]
233.0 km
21:50 22:00 BRNO:? autobusov? n?dra?[cz]
326.0 km
23:10 23:15 OLOMOUTs:Avtovokzal[cz]
405.0 km
00:35 00:40 OSTRAVA:Zh/D vokzal[cz]
498.0 km
00:53 00:55 FRYDEK-MYSTEK:avtovokzal[cz]
522.0 km
00:53 00:55 FRYDEK-MYSTEK:Stary autobusak[cz
525.0 km
01:20 01:25 TsEShYN:LotosSF342[pl]
528.0 km
01:45 01:50 BELSKO-BIaLA:zal belsko-biala[
531.0 km
02:10 02:15 KENTY:AZS "Mixpol"[pl]
548.0 km
02:25 02:30 ANDRYKhUV:AZS "VR"[pl]
551.0 km
02:40 02:45 VADOVYTsE:AZS "MOYA"[pl]
554.0 km
02:30 02:35 TYKhY:Tesco[pl]
574.0 km
02:55 03:10 KATOVITsE:Dworzec autobusowy[pl]
593.0 km
02:55 03:10 KATOVITsE:stanowiska 10[pl]
596.0 km
03:50 03:50 KRAKIV:Dworzec autobusowy[pl]
675.0 km
04:50 04:55 TARNUV:Zapravka Lotos[pl]
774.0 km
05:55 06:00 ZhEShUV:Parkovka Wagabunda[pl]
873.0 km
06:50 07:00 PEREMYShL:a mahazynu tesco[pl]
964.0 km
12:20 12:30 LVIV:Avtostantsiia №8[ua]
1056.0 km
12:45 13:00 LVIV:zal "tsentralnyi l[ua]
1067.0 km
14:40 14:45 ZOLOChIV:Kafe/Shynomontazh[ua]
1127.0 km
15:35 15:45 TERNOPIL:Avtovokzal[ua]
1187.0 km
18:30 18:35 KhMELNYTsKYI:zal «tsentralnyi №1
1303.0 km
21:00 21:05 VINNYTsIa:Avtovokzal "Tsentralnыi"
1420.0 km
21:35 21:40 NEMYRIV:mahazyn «ATB»[ua]
1464.0 km
22:20 22:25 HAISYN:TRTs «Yevropeiskyi»[ua]
1519.0 km
23:15 23:25 UMAN:Uman avtovokzal[ua]
1585.0 km
01:10 01:15 TALNE:AS [ua]
1629.0 km 2050.00 ₴
02:00 02:05 ZVENYHORODKA:AS[ua]
1663.0 km 2100.00 ₴
03:00 03:05 ShPOLA:AS[ua]
1699.0 km 2150.00 ₴
04:00 04:05 SMILA:AS[ua]
1747.0 km 2200.00 ₴
04:30 04:40 ChERKASY:AS[ua]
1777.0 km 2250.00 ₴
05:00 ChERKASY:AS №2[ua]
1780.0 km 2250.00 ₴
Promo & information sticker/card of this route State of Oct. 18, 2021, 12:29 p.m. from server "KLR Bus" 009281